topacz2
the city from below (2)'
DSC03276_2
SONY DSC
DSC03283_1
SONY DSC
DSC03232_1
SONY DSC
DSC03147_1
SONY DSC

Rzeczoznawcy

Sajewicz Maria

Sajewicz Maria

  • nr uprawnienia: 910
  • miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
  • e-mail: maria.sajewicz@gmail.com
  • telefon: 74/ 811-08-82
  • www:
Saleta Jan

Saleta Jan

  • nr uprawnienia: 1297
  • miejscowość: Strzelin
  • e-mail: jsaleta@gazeta.pl
  • telefon: 71/ 392-15-99
  • www:
Saleta Leszek

Saleta Leszek

  • nr uprawnienia: 2284
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: saleta@bsn-wycena.pl
  • telefon: 601 788 766
  • www: www.bsn-wycena.pl
K.Salwirak

Salwirak Katarzyna

  • nr uprawnienia: 7036
  • miejscowość: Oborniki Śląskie
  • e-mail: k.salwirak83@gmail.com
  • telefon: 661 921 445
  • www:
Sapun_2

Sapuń Michał

  • nr uprawnienia: 6374
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: msapun@wrodom.pl
  • telefon: 781 750 760
  • www: www.wrodom.pl
Sawiłow

Sawiłow Edward

  • nr uprawnienia: 846
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: e.sawilow@wp.pl
  • telefon: 71/ 320-56-08
  • www:
Sawski Mariusz

Sawski Mariusz

  • nr uprawnienia: 4648
  • miejscowość: Świdnica
  • e-mail: biuro@proval.com.pl
  • telefon: 601 877 714
  • www: proval.com.pl
Schindler Natalia

Schindler Natalia

  • nr uprawnienia: 4599
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: nschindler@aestimo.pl
  • telefon: 607-782-343
  • www:
Seifert Marek

Seifert Marek

  • nr uprawnienia: 4181
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: marek@seifert.pl
  • telefon: 601328777
  • www:
Semeniuk Jerzy

Semeniuk Jerzy

  • nr uprawnienia: 762
  • miejscowość: Świerzawa
  • e-mail: jerzysem@wp.pl
  • telefon: 75/ 713-53-37
  • www:
Serafin Stanisław

Serafin Stanisław

  • nr uprawnienia: 763
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: serafin@kgf.ar.wroc.pl
  • telefon: 71/ 347-75-91
  • www:
M.Siemasz

Siemasz Marta

  • nr uprawnienia: 6866
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: hh.nieruchomosci@gmail.com
  • telefon: 668 372 444
  • www:
Sierpińska Teresa

Sierpińska Teresa

  • nr uprawnienia: 3599
  • miejscowość: Jelenia Góra
  • e-mail: sierpinska@wp.pl
  • telefon: 75/ 764-81-21
  • www:
Siwek Stanisława

Siwek Stanisława

  • nr uprawnienia: 3573
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: siwek_stanislawa@wp.pl
  • telefon: 71/ 337-16-83, 602 628 268
  • www:
Skobało Andrzej Piotr

Skobało Andrzej Piotr

  • nr uprawnienia: 4812
  • miejscowość: Polanica Zdrój
  • e-mail: krysztal_7@wp.pl
  • telefon: 74/ 868-15-59
  • www:
B.Skomorowska-Pudkowska

Skomorowska-Pudłowska Barbara

  • nr uprawnienia: 7071
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: barbara.skomorowska@gmail.com
  • telefon: 505 631 748
  • www:

Soboń Jerzy

  • nr uprawnienia: 838
  • miejscowość: Strzegom
  • e-mail: fubsobon@poczta.onet.pl
  • telefon: 74/ 855-03-53
  • www:
Soroka Anna

Soroka Anna

  • nr uprawnienia: 4485
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: annas@wyceny.wroclaw.pl
  • telefon: 71/ 344-12-44
  • www:
StanekKasia

Stanek Katarzyna

  • nr uprawnienia: 5923
  • miejscowość: Lądek Zdrój
  • e-mail: wycenadolnyslask@wp.pl
  • telefon: 796-567-897
  • www:
Stanek Leszek

Stanek Leszek

  • nr uprawnienia: 4231
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: leszek.stanek@poczta.onet.pl
  • telefon: 71/ 354-08-71
  • www:
Stankiewicz wrzesień koniec

Stankiewicz Katarzyna

  • nr uprawnienia: 6547
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: lev@tlen.pl
  • telefon: 606 525 913
  • www:
Stanczyk

Stańczyk Zbigniew

  • nr uprawnienia: 2712
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: zbigniewstanczyk@vp.pl
  • telefon: 71/ 362-86-78
  • www:

Starosta Anna

  • nr uprawnienia:
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: anna.starosta@icloud.com
  • telefon: 516828820
  • www:
Fullscreen capture 14082018 211825.bmp

Starosta Anna

  • nr uprawnienia: 6949
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: anna.starosta@icloud.com
  • telefon: 502 997 849
  • www:
zdjęcie Stefański

Stefański Patryk

  • nr uprawnienia: 7403
  • miejscowość:
  • e-mail: biuro@amp-system.com
  • telefon:
  • www:
20151029-ICCS-Biznesowa-177-380x380

Stelmach Bogusław

  • nr uprawnienia: 4597
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: stelmach@iccs.pl
  • telefon: 607 214 045
  • www: www.iccs.pl
Strzelbicki Radosław

Strzelbicki Radosław

  • nr uprawnienia: 4799
  • miejscowość: Polanica Zdrój
  • e-mail: rstrzelbic@poczta.onet.pl
  • telefon: 74/ 868-14-45
  • www:
Suchcicka

Suchcicka Urszula

  • nr uprawnienia: 4952
  • miejscowość: Środa Śl.
  • e-mail: ulapk@wp.pl
  • telefon: 509 576 631
  • www:
Sujak_2

Sujak Jakub

  • nr uprawnienia: 5975
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: jakub.sujak@pretio.pl
  • telefon: 695-133-235
  • www:
Sulima Tadeusz

Sulima Tadeusz

  • nr uprawnienia: 4357
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: t.sulima@gmail.com
  • telefon: 71/ 357-51-36, 601 771 387
  • www:

Sygitowicz Anna

  • nr uprawnienia: 4077
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: anna.sygitowicz@gmail.com
  • telefon: 608-311-095
  • www:
Szałaj Eugenia

Szałaj Eugenia

  • nr uprawnienia: 2661
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: eszalaj@wp.pl
  • telefon: 71/ 392-39-08
  • www:
Szarecka

Szarecka Maria

  • nr uprawnienia: 7384
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: m.szarecka@wycenakredyty.pl
  • telefon: 533 335 109
  • www:

Szczecińska Barbara

  • nr uprawnienia: 4918
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: barbara.szczecinska@gmail.com
  • telefon: 509708175
  • www:
Szczeszek2

Szczeszek Ireneusz

  • nr uprawnienia: 2751
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail:
  • telefon: 797-345-452
  • www:
Szczęsna-Rutkowska Julita

Szczęsna-Rutkowska Julita

  • nr uprawnienia: 3600
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: julrut@op.pl
  • telefon: 608 469 437
  • www:
Szczurek Marta

Szczurek Marta

  • nr uprawnienia: 5479
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: wycena@wycena.wroc.pl
  • telefon: 508 970-940
  • www:
Szedzianis

Szedzianis Barbara

  • nr uprawnienia: 7386
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: barbara.szedzianis@gmail.com
  • telefon: 669 080 560
  • www:
Szeptuch Agnieszka

Szeptuch Agnieszka

  • nr uprawnienia: 4394
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: aggar@as-wycena.nieruchomosci.pl
  • telefon: 71/ 348-18-43
  • www:
Sziller Magdalena

Sziller-Koniarek Magdalena

  • nr uprawnienia: 4789
  • miejscowość: Strzelin
  • e-mail: magdalenasziller@interia.pl
  • telefon: 604-574-340
  • www: www.adiacent.pl
Szostak Anna

Szostak Anna

  • nr uprawnienia: 5021
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: biuro@szostakwyceny.pl
  • telefon: 606 652 044
  • www: www.szostakwyceny.pl
sztuder

Sztuder Helena

  • nr uprawnienia: 1952
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: hsztuder@wp.pl
  • telefon: 609-512-908
  • www:
Sztukowski Michał

Sztukowski Michał

  • nr uprawnienia: 4429
  • miejscowość: Oleśnica
  • e-mail: mszt@tlen.pl
  • telefon: 601 919 465
  • www:
Szulc Anna

Szulc Anna

  • nr uprawnienia: 5567
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: as.szulc@gmail.com
  • telefon: 697 619-022
  • www:
Szymanowicz Lidia

Szymanowicz Lidia

  • nr uprawnienia: 4315
  • miejscowość: Kudowa Zdrój
  • e-mail: lszymanowicz@op.pl
  • telefon: 74/ 866-12-82
  • www:
Szymańska Marta

Szymańska Marta

  • nr uprawnienia: 5456
  • miejscowość: Ostrów Wielkopolski
  • e-mail: m.szymanska.wycena@gmail.com
  • telefon: 603 881 683
  • www:
Szyndera zdjęcia

Szyndera Dorota

  • nr uprawnienia: 6651
  • miejscowość: Wrocław
  • e-mail: dorotaszyndera@gmail.com
  • telefon: 796-092-248
  • www:
Agnieszka Szyposzyńska - Neczaj foto

Szyposzyńska-Neczaj Agnieszka

  • nr uprawnienia: 6377
  • miejscowość: Wróblowice
  • e-mail: agnieszka.szyposzynska@wp.eu
  • telefon: 607 873 343
  • www:

Szyszka Zdzisław

  • nr uprawnienia: 2285
  • miejscowość: Jaroszów
  • e-mail: szyszka@jaro.pl
  • telefon: 74/ 854-98-20
  • www: