topacz2
the city from below (2)'
DSC03276_2
SONY DSC
DSC03283_1
SONY DSC
DSC03232_1
SONY DSC
DSC03147_1
SONY DSC

Członkowie honorowi oraz odznaczeni członkowie SRM we Wrocławiu

CZŁONKOWIE HONOROWI

 

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu

Członkostwo honorowe nadaje Walne Zebranie Członków SRM na wniosek Zarządu Stowarzyszenia osobom szczególnie zasłużonym dla SRM, lub dla ruchu zawodowego rzeczoznawców majątkowych. Członek honorowy posiada wszystkie prawa przysługujące członkowi zwyczajnemu. Członkostwo honorowe jest nadawane na okres nieograniczony.

 

Członkami honorowymi Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu są:

prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz (członkostwo honorowe nadane w 1994 r.),

Henryk Jędrzejewski (członkostwo honorowe nadane w 2004 r.),

Jan Ciszewicz (członkostwo honorowe nadane w 2006 r.),

Ireneusz Szczeszek (członkostwo honorowe nadane w 2010 r.),

Cegielski Stanisław (członkostwo honorowe nadane w 2018 r.).

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

ODZNACZENI CZŁONKOWIE

 

W naszym gronie są tacy, którzy swój czas poświęcają nie tylko na wyceny, ale również dla Stowarzyszenia czy Federacji. Osoby te za swoją społeczną pracę zostali odznaczeni przez Stowarzyszenie oraz Federację.

 

LISTA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH – CZŁONKÓW SRM WROCŁAW – KTÓRYM PRZYZNANO HONOROWE ODZNACZENIA P F S R M

ZŁOTE, SREBRNE, BRĄZOWE

 

Nazwisko i imię Stowarzyszenie Rok nadania Odznaczenie
Biliński Waldemar SRM Wrocław 2017 Złota
Majcher Wiesław SRM Wrocław 2017 Złota
Krawczuk Monika SRM Wrocław 2017 Srebrna
Rogowski Wojciech SRM Wrocław 2017 Srebrna
Wiczkowski Jerzy SRM Wrocław 2017 Srebrna
Borek Ryszard SRM Wrocław 2017 Brązowe
Małańczuk Emilia SRM Wrocław 2017 Brązowe
Otfinowski Janusz SRM Wrocław 2017 Brązowe
Parlewicz Marek SRM Wrocław 2017 Brązowe
Przybylski Ryszard SRM Wrocław 2017 Brązowe
Sziller- Koniarek Magdalena SRM Wrocław 2017 Brązowe
Konieczny Krzysztof SRM Wrocław 2011 Złota
Mikołajczyk Roman SRM Wrocław 2011 Srebrna
Saleta Leszek SRM Wrocław 2011 Srebrna
Sawiłow Edward SRM Wrocław 2011 Srebrna
Ziobrowski Andrzej SRM Wrocław 2011 Srebrna
Wiewiórski Zbigniew SRM Wrocław 2010 Srebrna
Borodycz Lidia SRM Wrocław 2010 Srebrna
Masztalska Ewa SRM Wrocław 2010 Srebrna
Kaniowski Ryszard SRM Wrocław 2009 Srebrna
Karwowski Jan SRM Wrocław 2009 Srebrna
Keck Grzegorz SRM Wrocław 2009 Srebrna
Kowalczyk Marian SRM Wrocław 2009 Srebrna
Majcher Wiesław SRM Wrocław 2009 Srebrna
Malinowski Narcyz SRM Wrocław 2009 Srebrna
Puła Olgierd SRM Wrocław 2009 Srebrna
Ślusarek Furgalska Mariola SRM Wrocław 2009 Srebrna
Strzelbicki Antoni SRM Wrocław 2009 Srebrna
Szczeszek Ireneusz SRM Wrocław 2009 Srebrna
Biliński Waldemar SRM Wrocław 2005 Srebrna
Kaczmarczyk Tomasz SRM Wrocław 2005 Srebrna
Konieczny Krzysztof SRM Wrocław 2005 Srebrna
Bomerski Lech SRM Wrocław 2002 Złota
Cegielski Stanisław SRM Wrocław 2002 Złota
Ciszewicz Jan SRM Wrocław 2002 Złota
Adamiczka Jerzy SRM Wrocław 2001 Złota

 

 

ZŁOTE ODZNACZENIE STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH WE WROCŁAWIU

PRZYZNANE CZŁONKOM SRM WROCŁAW

 

nazwisko i imię rok nadania
Drobyszewska Monika 2018
Grzegorzewska Krystyna 2018
Kaluska Łukasz 2018
Krawczuk Monika 2018
Kruzel-Lisek Dagmara 2018
Łyczkowski Dariusz 2018
Niżyński Józef 2018
Ochocki Waldemar 2018
Pajorski Tomasz 2018
Parlewicz Marek 2018
Regulska Maria 2018
Sawski Mariusz 2018
Stelmach Bogusław 2018
Szostak Anna 2018
Wiczkowski Wojciech 2018
Biliński Waldemar 2013
Bryl Bogumił 2013
Cegielski Piotr 2013
Chrystowicz Ksemena 2013
Gostrowski Edmund 2013
Kaczmarczyk Tomasz 2013
Kanigowski Ryszard 2013
Karwowski Jan 2013
Madera Krzysztof 2013
Majcher Wiesław 2013
Małańczuk Emilia 2013
Masztalska Ewa 2013
Mikołajczyk Roman 2013
Otfinowski Janusz 2013
Przybylski Ryszard 2013
Puła Olgierd 2013
Rogowski Wojciech 2013
Saleta Leszek 2013
Sawiłow Edward 2013
Sziller Magdalena 2013
Ślusarek-Furgalska Mariola 2013
Wiczkowski Jerzy 2013
Ziobrowski Andrzej 2013
Jędrzejewski Henryk 2010
Więckowicz Zofia 2010
Najnigier Sławomir** 2010
Hopfer Andrzej** 2010
Kalus Andrzej** 2010
Baranowski Wacław** 2010
Adamiczka Jerzy 2010
Bomerski Lech 2010
Ciszewicz Jan 2010
Konieczny Krzysztof 2010
Borek Ryszard 2010
Borodycz Lidia 2010
Cegielski Stanisław 2010
Karczewska Julia 2010
Keck Grzegorz 2010
Kowalczyk Marian 2010
Krawczyk Maria 2010
Maciołek Tadeusz 2010
Malinowski Narcyz 2010
Matuszewska Dorota 2010
Strzelbicki Antoni 2010
Szczeszek Ireneusz 2010
Szechyńska Teresa 2010
Wiewiórski Zbigniew 2010
Traczyk Janusz 2010
Białek Olga 2010
Jurecka Krystyna 2010
Kończak Marek 2010
Kozłowski Janusz 2010
Persona Marian 2010
Racławski Fryderyk 2010
Superson Janusz 2010