Mistrzostwa rowerowe_str_srm_20190402
DSC03276_2
SONY DSC
DSC03283_1
SONY DSC
DSC03232_1
SONY DSC
DSC03147_1
SONY DSC

Szkolenia

Szkolenie 25 lutego 2020 r. we Wrocławiu

← wróć do szkolenia

Osoby zapisane na szkolenie

  1. Paluch Alicja
  2. Szyposzyńska-Neczaj Agnieszka
  3. Szczęsna- Rutkowska Julita
  4. Bednarek Elżbieta
  5. Herba Aleksandra
  6. Kochan Helena
  7. Stefański Patryk
  8. Salwirak Katarzyna
  9. Michalak Stanisława Krystyna
  10. Taciak Robert
  11. Sapuń Michał
  12. Trznadel Agata
  13. Wojciechowska Marta
  14. Klepacz Tomasz
  15. Kolany Helena
  16. Gancarz Małgorzata
  17. WITT MAREK
  18. Kobyłecki Józef
  19. Kawa Daria
  20. Dudek Michał
  21. Czajka Piotr
  22. Osuch Małgorzata
  23. Prokopowicz Agnieszka
  24. Bartusiak Józef
  25. Kotwicka Marta
  26. Gostrowska-Mierzwinska Monika
  27. Wyrębski Wiktor
  28. Hutnik Dorota
  29. Ciesielska Agata
  30. Olejnik Romana Iwona
  31. Wilczyński Rafał
  32. Hak Barbara
  33. Gofron Jerzy
  34. Wojtyna Teresa
  35. Leśniak Anna
  36. Sujak Jakub
  37. Otfinowski Janusz
  38. Leśniewska Danuta
  39. Matuszewska Iwona
  40. Kubiak Dominika
  41. Rydlewska Agnieszka
  42. Wujek Dorota
  43. Regulska Maria
  44. Pelc Lesław
  45. Kozłowki Sylwester
  46. Juzyk Boguslawa
  47. Bagiński Ryszard
  48. Przytuła Janusz
  49. Kowalewski Krzysztof
  50. Ficner Anna
  51. Szarecka Maria
  52. Rusiński Tomasz
  53. Robaczewska-Solbiati Dorota
  54. Sawski Mariusz
  55. Chudzińska Emilia
  56. Rafalski Maciej
  57. Dembska Aneta
  58. Rudowicz Aleksandra
  59. Wojdyło Łukasz
  60. Gałka Bartosz
  61. Siemasz Marta
  62. Sygitowicz Anna
  63. Chołda Halina
  64. Ryndziewicz Joanna
  65. Pietras-Krupka Natalia
  66. Sajewicz Maria
  67. Szymańska Marta
  68. Chorociej Agnieszka
  69. Lewandowska Anna
  70. Widz-Górka Katarzyna
  71. Stankiewicz Katarzyna
  72. Bonter Paweł
  73. Piwowarczyk Alina
  74. Michalak Anna
  75. Czernatowicz Katrzyna
  76. Konieczny Krzysztof
  77. Halat-Konarzewska jadwiga
  78. Ziobrowski Andrzej
  79. Małańczuk Emilia
  80. Parlewicz Marek
  81. Ślęzak Józef
  82. Wyrwa Michał
  83. Mełech Aneta
  84. Duś Katarzyna
  85. Łobocka Przemysława
  86. Wiewiórski Zbigniew
  87. Elżbieta Jeziorska -Romaniak
  88. Światły Andrzej
  89. Normann Artur
  90. Skomorowska-Pudłowska Barbara