IIIMRRM
DSC03276_2
SONY DSC
DSC03283_1
SONY DSC
DSC03232_1
SONY DSC
DSC03147_1
SONY DSC

Szkolenia

Szkolenie 02 października 2020 r.

← wróć do szkolenia

Osoby zapisane na szkolenie

  1. Emilia Małańczuk
  2. Parlewicz Marek
  3. Pajorski Tomasz
  4. Kret Ana
  5. Trznadel Agata
  6. Banasiak Anna
  7. Łyczkowski Dariusz
  8. Myszyński Michał
  9. Jaskiewicz-Kuriata Marta
  10. Pałach Ewa Jolanta
  11. Chołda Halina
  12. Czajczyński Piotr
  13. Łęgowska Renata
  14. Bonter Paweł
  15. Cyganek Patrycja
  16. Siwek Stanisława
  17. Czajka Piotr
  18. Puterko Katarzyna
  19. Osuch Małgorzata
  20. Schindler Natalia
  21. Chrystowicz Ksemena
  22. Soroka Anna
  23. Bergier Anna
  24. Pastuszek-Chwostyk Magdalena
  25. Szymańska Marta
  26. Olejnik Romana Iwona
  27. Bednarek Elżbieta
  28. Sawski Mariusz
  29. Kaluska Łukasz
  30. Szczęsna- Rutkowska Julita
  31. Mełech Aneta
  32. Podwórna Monika
  33. Otfinowski Janusz
  34. Herba Aleksandra
  35. Żywicka-Hołownia Aneta
  36. Leśniak Anna
  37. Szarecka Maria
  38. Basiak Piotr
  39. Kruzel Dagmara
  40. Krawczuk Monika
  41. Kochan Helena
  42. Hutnik Dorota
  43. Bagiński Ryszard
  44. Wiśniewski Maciej
  45. Maj-Krzywyńska Barbara
  46. Kwiatkowski Krzysztof Michał
  47. Ficner Anna
  48. Kowalewski Krzysztof
  49. Włodarczyk Barbara
  50. Mirosławska Renata
  51. Mendychowska Marta
  52. Kamiński Zygmunt
  53. Sygitowicz Anna
  54. Matyjaszek Sławomir
  55. Piwowarczyk alina
  56. Nowak Ewa
  57. Graczykowska Zuzanna
  58. Dusińska-Parkita Ewa
  59. Jasińska Marta
  60. Iwanicki Piotr
  61. Arndt Marcin
  62. Chwałek Izabella
  63. Wiśniewska Joanna
  64. Andrzejewska Violetta
  65. Pietras-Krupka Natalia
  66. Dudek Michał
  67. Guzek Justyna
  68. Pietras-Muszyńska Gabriela
  69. Cegielska Marta
  70. Trąbiński Marek
  71. Rydlewska Agnieszka
  72. Ziobrowski Andrzej
  73. Naruć Zuzanna
  74. Bubińska Kamilla
  75. Rzewnicki Zbigniew
  76. Mikołajczyk Roman
  77. Gałka Bartosz
  78. Regulska Maria
  79. Rusiński Tomasz
  80. Dyki Marcin
  81. Szczecińska Barbara
  82. Krysiak Iwona
  83. Taciak Robert
  84. Świtecka-Szymańska Katarzyna
  85. Stelmach Bogusław
  86. Sujak Jakub
  87. Woźniak Adriana
  88. Sosnowska Izabela
  89. Jankowska-Sekta Anna
  90. Ziętek Karolina
  91. Mielczarek Magdalena
  92. Skomorowska-Pudłowska Barbara
  93. WIERCIŃSKA Marlena
  94. Kujawińska Kamila
  95. Kuder Urszula
  96. Meissner Małgorzata
  97. Piekarczyk Patryk
  98. Chmielewska Joanna
  99. Wilczyński Rafał
  100. Wajer Małgorzata
  101. Kubiak Dominika
  102. Pustkowski Roman
  103. Borodycz Marta
  104. Borodycz Lidia
  105. Polis-Burczak Agnieszka
  106. Miszkiewicz Agnieszka
  107. Nowel-Śmigaj Anna
  108. Serafin Stanisław
  109. Dudek Michał
  110. Wojtyna Teresa
  111. Sapuń Michał
  112. Ciechanowski Tomasz
  113. Grzegorzewska Krystyna
  114. Rogowski Wojciech
  115. Gorczynski leslaw
  116. Juścińska Alina
  117. Ryndziewicz Joanna
  118. Wiczkowski Jerzy
  119. Ryznar Wiesława Krystyna
  120. Andruszko Jolanta
  121. Kot Krystyna
  122. Nahurna Ewa
  123. Rogowski Andrzej
  124. Majcher Wiesław
  125. Kawalec Katarzyna
  126. Aleksiejczyk Michał
  127. Aleksiejczyk Ryszard
  128. Tereba Jacek
  129. Cieszyńska Ewa
  130. Rudzka Izabela