Aktualności

Szkolenia dla członków SRM we Wrocławiu

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia zorganizowane dla swoich członków.

1. Temat : „Studium praktyki rzeczoznawcy majątkowego w procesie szacowania nieruchomości dla potrzeb aktualizacji opłaty za użytkowanie wieczyste”

Wykładowca mgr inż. Izabela Osińska

 

Termin –  22 lutego 2021 r. (poniedziałek) w godz. od 10.00 do 14.00, poprzez obsługę systemu wirtualnych spotkań na platformie VMS NOT Informatyka.

 

2. Temat: „Opłata Adiacencka z tytułu podziału nieruchomości.

Studium przypadku                                                                           

Wykładowca dr inż. Jerzy Wiczkowski

Termin – 17 marca .2021 r. 

Ważne inormacje:

Każdy członek SRM we Wrocławiu może skorzystać z jednego bezpłatnego szkolenia. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu są na bieżąco opłacane składki członkowskie.

Wymagania, które muszą zostać spełnione:

  1. Posiadanie komputera z dostępem do internetu, wbudowanymi w laptopy kamerkami lub innym sprzętem który umożliwi komunikację.
  2. Wymagane jest korzystanie z oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox. Platforma na której odbędzie się szkolenie , jest oparta na przeglądarce.
  3. Dołączenie do szkolenie odbędzie się poprzez otwarcie wcześniej przesłanego uczestnikom linku oraz godzinie która będzie również podana w mailu.

Zapisy na szkolenie wyłącznie poprzez stronę www.srm.wroclaw.pl w zakładce Szkolenia.