IV Rowerowe Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych

baner2021

 

Koleżanki i Koledzy,

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu pod patronatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Majątkowych mają ogromną przyjemność zaprosić Was na IV Rowerowe Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych.

Mistrzostwa odbędą się 10 października 2021 r. w Sobótce. Wyścig Runda Spadających Liści zostanie rozegrany w ramach cyklu Via Dolny Śląsk. Szczegóły znajdziecie pod linkiem: https://viadolnyslask.pl/wyscigi/runda-spadajacych-lisci-sobotka-10-10-2021/

 

>>> TUTAJ POBIERZ: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Podstawowy koszt – 160,00 zł brutto obejmuje:

Osoby korzystające dodatkowo z noclegu w Hotelu płacą 90 zł za osobę w pokoju 2-osobowym (180 za pokój) lub 140 zł za pokój 1-osobowy (nocleg ze śniadaniem).

Uczestników zawodów zapraszamy do udziału w ciekawym szkoleniu, które odbędzie się dnia 11.10.2021 r. (Hotel Sobotel, al. św. Anny 16, Sobótka) za preferencyjną opłatą 140,00 zł (uwaga: osoby nie będące rzeczoznawcami za udział w szkoleniu płacą dodatkowo 23% VAT).

 

Pamiętajcie, że zawody mają charakter otwarty, mogą w nich wziąć udział oprócz rzeczoznawców majątkowych również inni specjaliści rynku nieruchomości:

  • pośrednicy,
  • zarządcy,
  • pracownicy wydziałów nieruchomości urzędów państwowych i komunalnych,
  • pracownicy KOWR, AMW itp.

Pragniemy podkreślić, że impreza odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymagań sanitarnych.

Do zobaczenia na wyścigu!

Leszek, Basia, Michał i Ania