Aktualności

Pożegnanie Andrzeja Kalusa

Szanowne koleżanki i koledzy

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że 07 marca 2022r zmarł

ŚP. mgr inż. Andrzej Kalus

Członek honorowy kilkunastu polskich i zagranicznych stowarzyszeń zawodowych zrzeszających specjalistów w dziedzinie wyceny nieruchomości, w tym Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych (FRICS) w Londynie. Założyciel  i wieloletni Prezes Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych (ŚSRM) w Katowicach, założyciel i przez dwie kadencje Prezydent Polskiej Federacji  Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) w Warszawie. Pomysłodawca i współautor Standardów Zawodowych Rzeczoznawców Majątkowych PFSRM, autor kilkuset tysięcy wycen, doradca rynku nieruchomości.

Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi , Odznaką Zasłużonego dla budownictwa Województwa Katowickiego , prestiżowym w środowisku medalem honorowym „Amicus de Rebus Peritorum Polonorum”.

 

W sobotę 19 marca 2022r o godzinie 1110 na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu odbędą się uroczystości pogrzebowe naszego Kolegi ŚP. Andrzeja Kalusa.
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji oraz ze względu na brak miejsca na cmentarzu o nie składanie wieńców oraz zniczy. 

 

Z poważaniem

Zarząd SRM we Wrocławiu